Uszczelnienia zgarniające RIA-20X28X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-20X28X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-20X28X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.