Uszczelnienia zgarniające RIA-20X28X5-8-NBR90
Odniesienie : RIA-20X28X5-8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-20X28X5-8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6203-2Z-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6203-2Z-SKF
Podkładka zabezpieczająca - MB08 GEN
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA MB08
Uszczelnienia zgarniające - RS-20X28X5-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RS-20X28X5-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    28  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    4  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis