Uszczelnienia zgarniające RIA-20X26X4-6-NBR90
Odniesienie : RIA-20X26X4-6-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-20X26X4-6-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.