Uszczelnienia zgarniające RIA-19X27X6.40-9.50-NBR90
Odniesienie : RIA-19X27X6.40-9.50-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-19X27X6.40-9.50-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 19 mm, średnicę zewnętrzną 27 mm oraz grubość 6.4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.