Uszczelnienia zgarniające RIA-18X24X5-NBR90
Odniesienie : RIA-18X24X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-18X24X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 24 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  1 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RS-60X70.60X5.30-7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RS-60X70.60X5.30-7-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    18  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    24  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    3  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis