Uszczelnienia zgarniające RIA-16X28X5-NBR90
Odniesienie : RIA-16X28X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-16X28X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  3 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-24X32X6-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-24X32X6-PU94
Smarownica - TLGH1-SKF SKF
SMAROWNICA TLGH1-SKF
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    28  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis