Uszczelnienia zgarniające RIA-16X26X5-8-NBR90
Odniesienie : RIA-16X26X5-8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-16X26X5-8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (2 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe wzdłużne - 51105 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE WZDŁUŻNE 51105
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-52 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-52
2 2
Uszczelnienie hydrauliczne - US-16X24X6-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-16X24X6-PU94
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    26  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • WAGA
    4  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis