Uszczelnienia zgarniające RIA-16X24X3-4-NBR90
Odniesienie : RIA-16X24X3-4-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-16X24X3-4-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 24 mm oraz grubość 3 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 608-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 608-2RS
Tuleja PAP - PAP1615-P10 GEN
TULEJA PAP PAP1615-P10
Uszczelnienia zgarniające - RIA-16X22X3-4-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-16X22X3-4-NBR90
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    24  MM
  • GRUBOŚĆ
    3  MM
  • WAGA
    3  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis