Uszczelnienia zgarniające RIA-16X22X5-8-NBR90
Odniesienie : RIA-16X22X5-8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-16X22X5-8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (21 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6203-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6203-2RSH-SKF
Tuleja PAP - PAP0808-P10 GEN
TULEJA PAP PAP0808-P10
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    16  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    22  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis