Uszczelnienia zgarniające RIA-140X155X9-12-NBR90
Odniesienie : RIA-140X155X9-12-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-140X155X9-12-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 140 mm, średnicę zewnętrzną 155 mm oraz grubość 9 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 32018-X-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 32018-X-SKF
Uszczelnienie hydrauliczne - UCI-75X88X10-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UCI-75X88X10-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    140  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    155  MM
  • GRUBOŚĆ
    9  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    90  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis