Uszczelnienia zgarniające RIA-135X145X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-135X145X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-135X145X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 135 mm, średnicę zewnętrzną 145 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  9 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    135  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    145  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    44  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis