Uszczelnienia zgarniające RIA-130X145X9-12-NBR90
Odniesienie : RIA-130X145X9-12-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-130X145X9-12-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 130 mm, średnicę zewnętrzną 145 mm oraz grubość 9 mm. Jest wykonany z materiału NBR.