Uszczelnienia zgarniające RIA-12X18X5-7-NBR90
Odniesienie : RIA-12X18X5-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-12X18X5-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 18 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-12X22X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-12X22X7-NBR
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    18  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • WAGA
    4  G
Opis