Uszczelnienia zgarniające RIA-125X140X9-12-NBR90
Odniesienie : RIA-125X140X9-12-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-125X140X9-12-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 125 mm, średnicę zewnętrzną 140 mm oraz grubość 9 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  7 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Smarownica - TLGH1-SKF SKF
SMAROWNICA TLGH1-SKF
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    125  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    140  MM
  • GRUBOŚĆ
    9  MM
  • WAGA
    84  G
Opis