Uszczelnienia zgarniające RIA-120X135X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-120X135X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-120X135X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 120 mm, średnicę zewnętrzną 135 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  44 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    120  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    135  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • WAGA
    60  G
Opis