Uszczelnienia zgarniające RIA-120X130X7-FPM90
Odniesienie : RIA-120X130X7-FPM90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-120X130X7-FPM90 posiada średnicę wewnętrzną 120 mm, średnicę zewnętrzną 130 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału FPM.
  7 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-65X80X8-FPM GEN
SIMMERING OAS-65X80X8-FPM
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    120  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    130  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • WAGA
    20  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis