Uszczelnienia zgarniające RIA-10X16X5-7-NBR90
Odniesienie : RIA-10X16X5-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-10X16X5-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 16 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  32 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Kulka - BA-6.35 GEN
KULKA BA-6.35
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    16  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    3  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis