Uszczelnienia zgarniające RIA-105X115X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-105X115X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-105X115X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 105 mm, średnicę zewnętrzną 115 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 30208-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30208-SKF
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-35 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-35
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    105  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    115  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    37  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis