Uszczelnienia zgarniające RDP-12X20X6-NBR80
Odniesienie : RDP-12X20X6-NBR80
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDP-12X20X6-NBR80 posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 20 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (17 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-25 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-25
Odtłuszczacz - BIKE-DEGRAISSANT-AEROSOL500ML-WD40 WD40
ODTŁUSZCZACZ BIKE-DEGRAISSANT-AEROSOL500ML-WD40
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    20  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RDP
  • TWARDOŚĆ
    80  S
  • WAGA
    7  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis