Uszczelnienia zgarniające RDI-70X83X8-PU94
Odniesienie : RDI-70X83X8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDI-70X83X8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 83 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  3 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - UCI-70X85X11.40-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UCI-70X85X11.40-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    70  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    83  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RDI
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis