Uszczelnienia zgarniające RDI-50X64X8-NBR90
Odniesienie : RDI-50X64X8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDI-50X64X8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 64 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału NBR.