Uszczelnienia zgarniające RDI-50X60X7-NBR90
Odniesienie : RDI-50X60X7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDI-50X60X7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 60 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.