Uszczelnienia zgarniające RDI-45X68X7-NBR90
Odniesienie : RDI-45X68X7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDI-45X68X7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 68 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    68  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RDI
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    28  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis