Uszczelnienia zgarniające RDI-32X44X7-10-NBR90
Odniesienie : RDI-32X44X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDI-32X44X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 44 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.