Uszczelnienia zgarniające RDI-14X22X4-5.50-NBR90
Odniesienie : RDI-14X22X4-5.50-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDI-14X22X4-5.50-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.