Uszczelnienia zgarniające RDE-95X107.20X7.10-12-PU94
Odniesienie : RDE-95X107.20X7.10-12-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-95X107.20X7.10-12-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 95 mm, średnicę zewnętrzną 107.2 mm oraz grubość 7.1 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  4 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    95  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    107.2  MM
  • GRUBOŚĆ
    7.1  MM
  • WAGA
    18  G
Opis