Uszczelnienia zgarniające RDE-85X97.20X7.10-12-PU94
Odniesienie : RDE-85X97.20X7.10-12-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-85X97.20X7.10-12-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 85 mm, średnicę zewnętrzną 97.2 mm oraz grubość 7.1 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  20 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - UTL-85X93X11.50-12.50-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UTL-85X93X11.50-12.50-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    85  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    97.2  MM
  • GRUBOŚĆ
    7.1  MM
  • WAGA
    12  G
Opis