Uszczelnienia zgarniające RDE-80X90X6-8-PU94
Odniesienie : RDE-80X90X6-8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-80X90X6-8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 90 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  7 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6005-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6005-2RS
Kulka - BA-8 GEN
KULKA BA-8
8 8
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    90  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    8  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis