Uszczelnienia zgarniające RDE-75X87X7-12-NBR90
Odniesienie : RDE-75X87X7-12-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-75X87X7-12-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 75 mm, średnicę zewnętrzną 87 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.