Uszczelnienia zgarniające RDE-67X77X6-8-PU94
Odniesienie : RDE-67X77X6-8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-67X77X6-8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 67 mm, średnicę zewnętrzną 77 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  20 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    67  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    77  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    7  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis