Uszczelnienia zgarniające RDE-65X75X6-8-PU94
Odniesienie : RDE-65X75X6-8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-65X75X6-8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 65 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  12 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    65  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis