Uszczelnienia zgarniające RDE-55X65.60X5.30-7-NBR90
Odniesienie : RDE-55X65.60X5.30-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-55X65.60X5.30-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 55 mm, średnicę zewnętrzną 65.6 mm oraz grubość 5.3 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-38X60X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-38X60X7-NBR
Łożysko kulkowe dwurzedowe - DAC30600037 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE DWURZEDOWE DAC30600037
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    55  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    65.6  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.3  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis