Uszczelnienia zgarniające RDE-45X53X5-6.50-PU94
Odniesienie : RDE-45X53X5-6.50-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-45X53X5-6.50-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 53 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.