Uszczelnienia zgarniające RDE-40X50X7-10-NBR90
Odniesienie : RDE-40X50X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-40X50X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.