Uszczelnienia zgarniające RDE-40X48.600X5.300-PU94
Odniesienie : RDE-40X48.600X5.300-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-40X48.600X5.300-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 48.6 mm oraz grubość 5.3 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  10 części w magazynie (19 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 32012-X-QCL7C-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 32012-X-QCL7C-SKF
Uszczelnienie hydrauliczne - US-40X50X10-11-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-40X50X10-11-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    48.6  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.3  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis