Uszczelnienia zgarniające RDE-35X45X5-7-PU94
Odniesienie : RDE-35X45X5-7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-35X45X5-7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.