Uszczelnienia zgarniające RDE-25X35X6-8-NBR90
Odniesienie : RDE-25X35X6-8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-25X35X6-8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    3  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis