Uszczelnienia zgarniające RDE-25X31X3.60-4.80-PU94
Odniesienie : RDE-25X31X3.60-4.80-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-25X31X3.60-4.80-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 31 mm oraz grubość 3.6 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  44 części w magazynie (17 godzin temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleje wciągane - H311 GEN
TULEJE WCIĄGANE H311
Tuleja PAP - PAP2550-P10 GEN
TULEJA PAP PAP2550-P10
Uszczelka O-ring - OR-25X3.50-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-25X3.50-NBR70
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    31  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.6  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis