Uszczelnienia zgarniające RDE-22X28X4-6-PU94
Odniesienie : RDE-22X28X4-6-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-22X28X4-6-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  32 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 61803-2RS1-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 61803-2RS1-SKF
Tuleja PAP - PAP2225-P20 GEN
TULEJA PAP PAP2225-P20
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    22  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    28  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis