Uszczelnienia zgarniające RDE-18X24.60X3.80-6-NBR90
Odniesienie : RDE-18X24.60X3.80-6-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-18X24.60X3.80-6-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 24.6 mm oraz grubość 3.8 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  7 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelka O-ring - OR-96X2-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-96X2-NBR70
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    18  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    24.6  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.8  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis