Uszczelnienia zgarniające RDE-18X24.60X3.60-4.80-PU94
Odniesienie : RDE-18X24.60X3.60-4.80-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-18X24.60X3.60-4.80-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 24.6 mm oraz grubość 3.6 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  9 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    18  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    24.6  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.6  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    0.7  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis