Uszczelnienia zgarniające RDE-180X195X8.50-12-PU94
Odniesienie : RDE-180X195X8.50-12-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-180X195X8.50-12-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 180 mm, średnicę zewnętrzną 195 mm oraz grubość 8.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  12 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    180  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    195  MM
  • GRUBOŚĆ
    8.5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    36  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis