Uszczelnienia zgarniające RDE-16X22X4-6-PU94
Odniesienie : RDE-16X22X4-6-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-16X22X4-6-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  8 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-52X68X8-NBR GEN
SIMMERING OAS-52X68X8-NBR
Kulka - BA-7.5 GEN
KULKA BA-7.5
Mocowania antywibracyjne - AS4020-60SH-4020-8 GEN
MOCOWANIA ANTYWIBRACYJNE AS4020-60SH-4020-8
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    16  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    22  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis