Uszczelnienia zgarniające RDE-160X175X8.50-12-PU94
Odniesienie : RDE-160X175X8.50-12-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-160X175X8.50-12-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 160 mm, średnicę zewnętrzną 175 mm oraz grubość 8.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  10 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    160  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    175  MM
  • GRUBOŚĆ
    8.5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    34  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis