Uszczelnienia zgarniające RDE-13X20X5.50-7.30-NBR90
Odniesienie : RDE-13X20X5.50-7.30-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-13X20X5.50-7.30-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 13 mm, średnicę zewnętrzną 20 mm oraz grubość 5.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pasek klinowy owijany - A33-DUNLOP DUNLOP
PASEK KLINOWY OWIJANY A33-DUNLOP
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    13  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    20  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    4  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis