Uszczelnienia zgarniające RDE-135X150X7-12-PU94
Odniesienie : RDE-135X150X7-12-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-135X150X7-12-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 135 mm, średnicę zewnętrzną 150 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    135  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    150  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    30  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis