Uszczelnienia zgarniające RDE-12X18X3.600-PU94
Odniesienie : RDE-12X18X3.600-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-12X18X3.600-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 18 mm oraz grubość 3.6 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-12X20X8-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-12X20X8-PU94
Kulka - BA-2-ACIER GEN
KULKA BA-2-ACIER
2 2
Ogniwo wygięte - 08B-1-L-ECOPLUS-IWIS IWIS
OGNIWO WYGIĘTE 08B-1-L-ECOPLUS-IWIS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    18  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.6  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis