Uszczelnienia zgarniające RDE-12X16.50X3.70-4-NBR90
Odniesienie : RDE-12X16.50X3.70-4-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-12X16.50X3.70-4-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 16.5 mm oraz grubość 3.7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.