Uszczelnienia zgarniające RDE-12.760X20.420X4.770-PU94
Odniesienie : RDE-12.760X20.420X4.770-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-12.760X20.420X4.770-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 12.76 mm, średnicę zewnętrzną 20.42 mm oraz grubość 4.77 mm. Jest wykonany z materiału PU.