Uszczelnienia zgarniające RDE-100X110X6-8-PU94
Odniesienie : RDE-100X110X6-8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-100X110X6-8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 100 mm, średnicę zewnętrzną 110 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  18 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 320-28-JR-JTEKT JTEKT
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 320-28-JR-JTEKT
Simmering - BD-100X110X4-NBR GEN
SIMMERING BD-100X110X4-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    100  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    110  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    12  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis